Hírek
2021. Február 01. 18:09, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Gázpisztollyal lőtt a levegőbe egy férfi Budapesten
Gáz-riasztófegyverrel lőtt a levegőbe egy férfi vasárnap este a főváros II. kerületében, senki sem sérült meg, a gyanúsítottat elfogták - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.
A közlemény szerint a rendőrségre 20 óra 43 perckor érkezett bejelentés arról, hogy egy férfi többször a levegőbe lőtt a Fény utcában, a II. kerületben.
A rendőrök perceken belül a helyszínre értek, és elfogták a 24 éves L. Pétert, aki beismerte, hogy egy gáz-riasztófegyverrel kétszer a levegőbe lőtt.
A járőrök a férfit előállították, felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett gyanúja miatt kihallgatták, a nála lévő fegyvert pedig lefoglalták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 15. 15:00, vasárnap | Belföld
ÉKM: az új KRESZ-ben kiemelt figyelmet kapnak a fogyatékossággal élők
A fogyatékossággal élőket képviselő szervezetekkel folytatódott pénteken az új KRESZ-szabályok egyeztetése.
2026. Február 15. 11:00, vasárnap | Belföld
Balesetet szenvedett Tállai András államtitkár
Közúti balesetet szenvedett Tállai András, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkára szombaton.
2026. Február 15. 08:46, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: A TISZA ki fogja zsebelni a magyar családokat
A 2026-os év a győzelem éve lesz a családok, a jobboldal, a Fidesz és Magyarország számára – jelentette ki Orbán Viktor a Várkert Bazárban tartott évértékelő beszédében.
2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld
Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán
A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -
