Hírek
2018. Augusztus 15. 16:31, szerda |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Garázdaság miatt keresi a rendőrség
A rendőrök az állampolgárok segítségét kérik egy férfi azonosításában, aki az egyik szegedi étteremben garázdálkodott.
A Szegedi Rendőrkapitányság 06010/3052/2018. bűnügyi számon, garázdaság vétségének gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettes ellen.
A feljelentés szerint a férfi 2018. augusztus 11-én 5 óra körül Szegeden, a Klauzál téren található egyik étteremben a pulton levő pénztárgépet a földre lökte, majd a bejárati ajtó melletti rekeszeket felborította.
A biztonsági kamera felvételt készített a feltételezett elkövetőről.
A rendőrség kéri, hogy aki a képeken látható férfit felismeri, tartózkodási helyével vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Szegedi Rendőrkapitányságon (6721 Szeged, Párizsi krt. 16-22.). A névtelenség megőrzése mellett telefonon bejelentés tehető a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjában a 06-62-562-400/1814-es hívószámon vagy az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számán, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:56, csütörtök | Sport
Európa-liga - A Ferencváros nagy lépést tehet a nyolcaddöntő felé is
2025. December 11. 06:55, csütörtök | Életmód
Óránként akár 150 hullócsillagot is lehet látni a Geminidák meteorraj érkezésével szombat éjszaka
Óránként akár 150 hullócsillagot is meg lehet számolni az év várhatóan leglátványosabb hullócsillag-záporát produkáló Geminidák meteorraj érkezésével.
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek
Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben
A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.
