Hírek
2012. Április 29. 14:05, vasárnap |
Külföld
Forrás: mno.hu / MTI
Felrobbant egy repülőgép Svájcban
Legkevesebb öt ember vesztette életét szombaton Svájcban annak következtében, hogy lezuhant az őket szállító repülőgép – jelentette a fribourgi rendőrség szóvivője.
Az egymotoros kisgép Lausanne repülőteréről szállt fel franciaországi úti céllal. Szemtanúk elmondták: a turistagép kétszer átrepült Tatroz település fölött, majd egy nagy robbanást követően lakóházak közelében, egy mezőre zuhant.
A rendőrség öt holttestet talált a baleset helyszínén, de nem zárják ki, hogy a gépnek volt egy hatodik utasa is, aki szintén életét veszthette.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 20. 17:00, péntek | Külföld
Donald Trump: Iránnak nem lehet atomfegyvere
Iránnak nem lehet atomfegyvere, mert az aláássa a közel-keleti békét - hangsúlyozta Donald Trump amerikai elnök az általa kezdeményezett Béketanács első ülésén Washingtonban, a Donald J. Trump Békeintézetben csütörtökön.
