Hírek
2019. Február 07. 15:56, csütörtök |
Helyi
Forrás: MÁV Magyar Államvasutak Zrt. KOMMUNIKÁCIÓS IGAZGATÓSÁG
Félárú vonatjeggyel a FeHoVa nemzetközi kiállításra!
A MÁV-START és a GYSEV február 7-től 10-ig 50 százalékos alkalmi kedvezményt nyújt a fővárosban megrendezett FeHoVa nemzetközi kiállításra utazóknak.
A kedvezmény Budapestre, a Keleti, Nyugati és Déli pályaudvarra, Kelenföld és Kőbánya felső állomásra, illetve Zugló megállóhelyre érvényes.
A kedvezmény belföldi utazásra, másodosztályon vehető igénybe, az első kocsiosztály igénybevétele esetén a teljes árú kocsiosztály-különbözeti díjat meg kell fizetni. Feláras vonat igénybevétele esetén az adott vonatra érvényes felárat is meg kell váltani. Az alkalmi menettérti jegy jegykiadó automatából, illetve elektronikus úton – e-ticketként, otthon nyomtatott jegyként, Vonatinfó alkalmazással – nem vásárolható meg.

A kedvezményes árú menetjegy érvénytartama megegyezik az azonos távolságra érvényes teljes árú menetjegy érvénytartamával – azzal a korlátozással, hogy a visszautazást legkésőbb február 11-én éjfélig be kell fejezni.
A kedvezményes retúrjegy visszautazásra csak akkor érvényes, ha azt a rendezvény helyszínén lebélyegeztetik. Az alkalmi menettérti jegy érvényesítése – a rendezvény nyitvatartási idejében – a passzázson, a III. fogadócsarnok előtt lévő mobilpénztárnál lehetséges.
A FeHoVa a térség legjelentősebb vadászati kiállítása és egyben a legnagyobb hazai horgászbemutató szerepét is betöltő esemény. A rendezvény a szakmai bemutatkozások és találkozók, valamint az évről évre visszatérő népszerű programok mellett 2019-ben is számos újdonsággal fogadja a látogatókat; a középpontban a különleges trófeabemutatók, a sportfavágóverseny, valamint a sokszínű horgászprogramok állnak.
Bővebb információ és jegyvásárlás: http://www.fehova.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
