Városlista
2026. április 28, kedd - Valéria

Hírek

2017. Május 11. 07:23, csütörtök | Belföld
Forrás: mti

Fagyos volt a reggel Székelyföldön

Fagyos volt a reggel Székelyföldön

Fagypont alá süllyedt a hőmérséklet csütörtök hajnalban Székelyföldön.

A román meteorológiai szolgálat honlapján közölt adatok szerint hajnali hat órakor Csíkszeredában mínusz 4,1 fokot, Maroshévízen mínusz 3,6, Gyergyóalfaluban mínusz 2,7, a Bucsin-tetőn mínusz 1,4 fokot mértek. Kevéssel fagypont alá süllyedt ugyanakkor a hőmérséklet Sepsiszentgyörgyön, Székelyudvarhelyen és Kolozsváron is.

A meteorológiai szolgálat előrejelzése szerint a nap folyamán jelentős felmelegedés várható, és az elkövetkező napokban az évszaknak megfelelő hőmérsékleti értékek alakulnak ki.

fotó: illusztráció -MTI Fotó: Varga György

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld

Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója

Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.

2026. Április 28. 13:00, kedd | Belföld

Megalakult a Fidesz-frakció

Megalakult az új Fidesz-frakció, amelynek névsorát hétfőn Gulyás Gergely frakcióvezető a képviselőcsoport zárt ülése után a Facebook-on tette közzé.

2026. Április 28. 10:00, kedd | Belföld

Magyar Péter: az Orbán-kormány hozzon döntést a NAV jogköreinek bővítéséről

Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról: