Hírek
2018. December 28. 18:01, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Ezrek hívták a lelkisegély-szolgálatot karácsony környékén
Szombat óta 2500-an hívták a lelkisegély-szolgálatot, a tárcsázások több mint ötven százaléka adekvát volt
- közölte a Magyar Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok Szövetségének szakmai alelnöke pénteken az M1 aktuális csatornán. Dudás Erika azt mondta, a krízishívások aránya - három százalék - alacsonyabb volt, mint a megszokott; a hívások döntő többsége magányosság vagy kapcsolati problémák miatt érkezett.
Kitért arra is, férfiak és nők azonos arányban szoktak telefonálni, életkor szerint a középkorúak és a 70 év felettiek vannak többségben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 20. 07:38, hétfő | Belföld
Polgár Judit megválasztását javasolja köztársasági elnöknek a tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője
A tudomány, a kultúra és a sport tizenhat szereplője levélben fordult Forsthoffer Ágneshez, az Országgyűlés elnökéhez, amelyben Polgár Judit felkérését és megválasztását javasolják köztársasági elnöknek.
2026. Július 19. 15:00, vasárnap | Belföld
Pósfai Gábor: a mielőbbi bérrendezés a legfontosabb feladat a belügyi ágazatban
A mielőbbi bérrendezést nevezte a belügyi ágazatban a legfontosabb feladatnak Pósfai Gábor belügyminiszter szombati Facebook-bejegyzésében.
2026. Július 19. 14:00, vasárnap | Belföld
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli államfőre lenne szükség
A Tisza Párt szerint pártpolitikai kötődés nélküli köztársasági elnökre lenne szükség.
