Városlista
2026. május 15, péntek - Zsófia

Hírek

2020. November 14. 14:04, szombat | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Esti driftelésnek vetettek véget a rendőrök - VIDEÓ

Esti driftelésnek vetettek véget a rendőrök - VIDEÓ

Gyalog volt kénytelen hazamenni az autó 23 éves sofőrje.

A fővárosi XIII. kerületi rendőrök 2020. november 12-én este járőröztek, amikor 19 óra körül előttük két utcányira egy autó driftelve kikanyarodott a Madarász Viktor utcából a Babér utcára. A járőrök megállították az autót, majd 23 éves sofőrjét elszámoltatták, járművét pedig átvizsgálták – közölte a rendőrség.

A rendőrök az autón több szabálytalan átalakítást találtak, és műszakilag is rossz állapotban volt; nem volt rajta kötelező felelősség biztosítás, gumija szálszakadásos volt, valamint kipufogója és hátsó lámpái nem gyári szerelésűek voltak, és az átalakításokra nem rendelkezett engedéllyel.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XIII. Kerületi Rendőrkapitányság járőrei a gépkocsi forgalmi engedélyét elvették, az autót vezető 23 éves férfi ellen szabálysértési feljelentést tettek. Az autót a rendőrök a helyszínen lezáratták, sofőrje gyalog folytathatta útját.

Címkék: drift, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld

Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon

Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.

2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld

Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel

Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.

2026. Május 15. 07:52, péntek | Belföld

Orbán Anita az orosz nagykövetnek: elfogadhatatlan, hogy a magyarok által lakott Kárpátalját is támadják

Orbán Anita külügyminiszter Oroszország budapesti nagykövetének azt mondta, Magyarország számára teljességgel elfogadhatatlan, hogy most már a magyarok által lakott Kárpátalját is támadják.