Hírek
2019. Szeptember 20. 11:30, péntek |
Helyi
Forrás: MÁV Magyar Államvasutak Zrt. KOMMUNIKÁCIÓS IGAZGATÓSÁG
Első osztályon, kedvező áron Erdélybe – SparDay jegyekkel
Nyár eleje óta a Kolozsvárra közlekedő Transilvania EuroCity vonatra, szeptembertől pedig már a Brassóba közlekedő Hargita InterCityre is válthatók kedvezményes menetjegyek első osztályra.
A SparDay elnevezésű jegyek tartalmazzák a helybiztosítást, így az ilyen jegyet vásárló utasok számára az ülőhely garantált; a jegyek nem cserélhetők és nem visszaválthatók – de más menetjegyeknél lényegesen kedvezőbb áron érhetőek el.

SparDay jegy járatonként egységes tarifával Budapestről, Szolnokról és Püspökladányból a Nagyváradra és Kolozsvárra induló Transilvania EC-re és Hargita IC-re 29 euróért; Hegyeshalomból, Mosonmagyaróvárról, Győrből és Tatabányáról a Nagyváradra és Kolozsvárra induló Transilvania EC-re 39 euróért; valamint Budapestről, Szolnokról és Püspökladányból a Maroshévízre, Gyergyószentmiklósra, Madéfalvára, Csíkszeredába, Sepsiszentgyörgyre, Brassóba és Marosvásárhelyre induló Hargita IC-re 44 euróért váltható, korlátozott számban.

Ezek érdekelhetnek még
2025. November 30. 08:58, vasárnap | Helyi
A MÁV azzal büszkélkedik, hogy az utolsó 60 éves HÉV-et is leselejtezte
Búcsúzik egy legenda Budapest és környékének síneiről: kivonják a forgalomból a hatvanéves MIX/A HÉV motorvonatokat
2025. December 01. 07:25, hétfő | Életmód
Kárpátalján járt a Jónak lenni jó! csapata
Kárpátalján járt a Jónak lenni jó! csapata, ahol nagy szeretetet és összefogást tapasztaltak
