Hírek
2017. Szeptember 26. 11:27, kedd |
Helyi
Forrás: Martonosi János sajtófőnök
Először hazai pályán a Kosársuli

A szezonban először szerepel hazai pályán szerda este 18:30-kor a Vásárhelyi Kosársuli.
Utasi Gábor csapata javítani szeretne az első két fordulóban elszenvedett vereséget követően a Hódtói Sportcsarnokban. Úgy tűnik azonban, hogy nem lesz könnyű dolguk, mivel holnap este az eddig még veretlen MEAFC látogat majd az alföldi városba.
A miskolciakat nem kell bemutatni a hódmezővásárhelyi közönségnek, hiszen a két együttes tavasszal vérre menő ütközetet vívott a Hódtóiban, ahonnan végül a Drahos Gábort is soraiban tudó borsodiak távoztak 1 pontos diadallal. Az NBI B keleti csoportjának akkori élcsapatai közül a Miskolc ott folytatta, ahol tavaly abbahagyta: előbb a PVSK-Kronosz Kiadó ellen, majd Nagykőrösön hagyták el sikerrel a parkettet. Galló, a vásárhelyi nevelésű Szögi, Máté, és az örök ifjú, korábbi kosársulis kedvenc, Drahos Gábor pörgött igencsak jó ritmusban. A kvartett a gárda eddig szerzett 167 pontjából 135-öt szorgoskodott össze.
A Hódmezővásárhelynél viszont sokat változott a képlet, a két elvesztett meccsen eddig mindössze Varga Zalán nyújtott stabil teljesítményt. A kék-sárgák távolról is bátran tüzelő kosarasa 40 pontot termelt eddigi két riválisuk kárára. Ez azonban édes kevésnek bizonyult, mivel nem igazán talált társakra az ellenfelek életének megkeserítésében. A második mérkőzésen bíztató volt, hogy a szezonnyitón betliző Szabó Péter már tavalyi önmagát idézte, és hogy az együttes tekintélyes hátrányból tudott majdnem fordítani. Mindez azonban kevés lehet az az üdvözséghez, ahhoz ugyanis még további 3-4 vezért kellene találnia a Kosársulinak.
És hogy sikerülhet-e mindez? Az majd 2017. szeptember 27-én szerdán este 18.30-kor derül ki a Hódtói Sportcsarnokban, ahová a belépés ezúttal is ingyenes lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Augusztus 20. 09:15, szerda | Bulvár
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert kistigrise
Elpusztult Szása, a Fővárosi Állat- és Növénykert négy hónapja született kistigrise - közölte az intézmény kedden.
2025. Augusztus 20. 09:14, szerda | Külföld
Donald Trump: a Krím visszaszerzése és a NATO-tagság lehetetlen, de biztonsági garanciákra számíthat Ukrajna
2025. Augusztus 20. 08:39, szerda | Belföld
Augusztus 20. - Felvonták a nemzeti lobogót az Országház előtt
Katonai tiszteletadás mellett, Sulyok Tamás köztársasági elnök jelenlétében felvonták Magyarország nemzeti lobogóját az augusztus 20-i állami ünnepen, szerda reggel a Parlament előtti Kossuth Lajos téren.