Hírek
2021. Február 04. 17:04, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Elfogtak egy 22 évvel ezelőtti gyilkossággal gyanúsított férfit

Elfogtak és őrizetbe vettek egy férfit, akit egy 22 évvel ezelőtti gyilkossággal gyanúsítanak - közölte a Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda csütörtökön a police.hu oldalon.
A közlemény szerint 1999. április 25-én Budapest XI. kerületében, a Karinthy úton lévő egyik albérletben lőfegyverrel megöltek egy 36 éves embert.
Az ügyet a több mint húsz év alatt többször elővették, a nyomozóiroda 2020 őszén újabb bizonyítékokat talált - írták.
A gyilkossággal gyanúsított 52 éves K. Gábort február 3-án, összehangolt rendőri akció során fogták el. A dunakeszi férfit őrizetbe vették, letartóztatásáról később dönt a bíróság - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 13. 09:07, vasárnap | Belföld
Az Otthon Start kombinálható más államilag támogatott hitellel is
A szeptemberben induló Otthon Start Program hiteleit lehet kombinálni más államilag támogatott hitellel is, így a program még kedvezőbb
2025. Július 13. 09:06, vasárnap | Belföld
MÁV: figyelmeztető piktogramokat festettek a balatoni vasúti átjárókba
A balesetek megelőzése érdekében 42 balatoni vasúti átjáróban készült el a figyelmeztető piktogramok felfestése – közölte a MÁV-csoport szombaton.
2025. Július 13. 09:04, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint Brüsszel hibája, hogy az USA jelentősen emeli a vámokat
Szijjártó Péter: az amerikai vámemelés is a brüsszeli vezetés alkalmatlanságát bizonyítja.