Hírek
2017. Február 15. 14:28, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Egy iskola mellett termesztett drogot egy marcali férfi
Három és fél év szabadságvesztéssel sújtotta a Kaposvári Törvényszék azt a férfit, aki éveken keresztül egy marcali általános iskola szomszédságában termesztett marihuánát - tájékoztatta a bíróság az MTI-t szerdán.
Az elsőfokú, nem jogerős ítéletről szóló közlemény szerint a férfi a háza udvarán "saját használatra" nevelte, szüretelte, dolgozta fel és tárolta a hibrid kendernövényeket, elkövetve ezzel a kábítószer birtoklásának bűntettét.
Az ügyészség korábbi közlése szerint a 27 éves férfinál tavaly ősszel 59, 2-3 méter magas növényt foglaltak le.
Az ítélet ellen vádlott és védője enyhítésért fellebbezett, így az ügy a Pécsi Ítélőtáblán folytatódik.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 16. 07:13, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: közel a megállapodás a Mol és a szerb NIS közötti tárgyalásokban
2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld
Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években
A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években
2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld
Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő
Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.
2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről
A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható
