Hírek
2017. Október 30. 15:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Egy ember meghalt, miután kigyulladt egy családi ház kazánháza Nyíradonyban
Kigyulladt egy családi ház kazánháza Nyíradonyban hétfő délután, a tűzben egy ember életét vesztette - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság megbízott szóvivője az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra közleménye szerint a Debreceni utcába, egy száz négyzetméteres családi ház mögé épített kazánházban papír és ruhanemű gyulladt meg.
A nyíradonyi tűzoltók a lángokat egy vízsugárral eloltották, a ház udvarán egy fekvő embert találtak égési sérülésekkel, akin a mentők már nem tudtak segíteni, életét vesztette.
A hajdú-bihari katasztrófavédelmi műveleti szolgálat helyszíni szemléje jelenleg is tart Nyíradonyban - tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 24. 09:38, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: csökken a kormánytagok, a képviselők és a polgármesterek fizetése
Jelentősen csökkenni fog a miniszterelnök, a miniszterek, az országgyűlési képviselők és a polgármesterek fizetése - közölte Magyar Péter miniszterelnök az RTL-nek adott, szombat este sugárzott interjújában.
2026. Május 24. 09:29, vasárnap | Belföld
Balog Zoltán: nem volt kormányzati kérés a kegyelmi ügyben
2026. Május 23. 17:00, szombat | Belföld
Bóna Szabolcs: aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása
Aszályos időszakban valós veszélyt jelent az ukrán gabona árletörő hatása, ezért korlátozni kell - írta Bóna Szabolcs agrár- és élelmiszergazdaságért felelős miniszter pénteken Facebook oldalán.
