Városlista
2025. október 3, péntek - Helga

Hírek

2013. Január 28. 11:48, hétfő | Sport
Forrás: MTI

Csötönyi Sándor az európai boksz legfelső vezetésében

Csötönyi Sándor az európai boksz legfelső vezetésében

Csötönyi Sándort, a Magyar Ökölvívó Szövetség (MÖSZ) elnökét újra beválasztották a nemzetközi szövetség európai szekciójának (EUBC) végrehajtó bizottságába, illetve háromfős vezető testületébe, a büróba, s emellett elnyerte az EUBC technikai és versenybizottságának elnöki posztját is.

A MÖSZ hétfői tájékoztatása szerint az EUBC-t az elnöki posztról korábban lemondott francia Humbert Furgoni helyett már az olasz Franco Falcinelli irányítja, s a vezető testület Lausanne-ban tartott hétvégi ülésén alakították ki a vezetőség és a különböző bizottságok összetételét.
Csötönyi így a jövőben is fontos szerepet tölt majd be az európai bokszban, a technikai és versenybizottság elnökeként pedig a legfontosabb szakmai testületet irányítja majd.
További magyar sportdiplomáciai siker, hogy Gáll András az ifjúsági, versenyzői és médiabizottság tagja lett, Faragó Beatrix pedig a női bizottság alelnöke lett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 03. 07:12, péntek | Sport

Győzött a Ferencváros az Európa Ligában

A magyar bajnoki címvédő Ferencváros Varga Barnabás góljával 1-0-ra nyert a belga Genk vendégeként a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának csütörtök esti második fordulós mérkőzésén.

2025. Október 03. 06:59, péntek | Sport

Férfi kézilabda klub-vb - Ezüstérmes a Veszprém

A Veszprém ezüstérmet szerzett az Egyiptomban rendezett férfi kézilabda klubvilágbajnokságon, mivel kétszeri hosszabbítás után 31-30-ra elveszítette a Barcelona elleni, csütörtöki döntőt.

2025. Október 01. 07:49, szerda | Sport

Magyar labdarúgó-válogatott - Balogh Botond újra a keretben

Balogh Botond ismét bekerült a magyar labdarúgó-válogatott keretébe, amely az októberben sorra kerülő, örmények és portugálok elleni világbajnoki selejtezőkre készül.