Városlista
2026. május 23, szombat - Dezső

Hírek

2018. Január 07. 18:32, vasárnap | Belföld
Forrás: mti

Csökken a torlódás az M1-esen Hegyeshalomnál

Csökken a torlódás az M1-esen Hegyeshalomnál

Lassan csökken a torlódás az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátkelőnél Ausztria felé, jelenleg mintegy három kilométeres a kocsisor

- tájékoztatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense vasárnap délután az MTI-t. Füves Tamás elmondta, hogy a várakozási idő háromnegyed órára csökkent.

Hozzátette, továbbra is arra kérik a sofőröket, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának határinfó oldalán tájékozódjanak a választott határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről.

A Kelet-Európából Nyugat-Európába visszatérő vendégmunkások miatt a hegyeshalmi határátkelőnél vasárnap délelőtt hét kilométeres torlódás alakult ki, szombaton pedig volt, amikor tíz kilométeresre duzzadt fel a kocsisor.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld

Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt

A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.

2026. Május 23. 09:03, szombat | Belföld

Tiszaújvárosi robbanás - Hegedűs Zsolt: két sérültet hazaengedtek a miskolci kórházból

A Mol tiszaújvárosi üzemét érintő robbanásban megsérültek közül két személyt hazaengedtek a miskolci kórházból, hárman még megfigyelés alatt állnak, az ő állapotuk stabil

2026. Május 22. 12:00, péntek | Belföld

Gajdos László: nem érkezik több azbeszt tartalmú kőzet Ausztriából

Péntektől leállítja az azbeszt tartalmú kőzet Magyarországra irányuló értékesítését az osztrák cég - közölte az élő környezetért felelős miniszter csütörtökön a Facebook-oldalára feltöltött videóban.