Hírek
2019. Február 26. 14:24, kedd |
Helyi
Forrás: Fodor Katalin anyakönyvvezető
Családi események Hódmezővásárhelyen
A Családi események keretében minden hét elején az elmúlt héten született gyermekekről, a házasságkötésekről és az elhalálozásokról tájékoztatjuk a Tisztelt Olvasókat.
2019. február 23.
Született: Beretka Árpádnak és Szijj Mariann (Újszentiván, Szerb u. 12.) MILÁN, Horváth Jánosnak és Tóth Nikolett (Földeák, Bajcsy-Zs. u. 24.) HANNA, Varga-Tóth Csabának és Bőhm Szilviának (Németh L. u. 2. 1/1.) MAJA, utónevű gyermeke.
Házasságot kötöttek: -
Meghalt: Vargáné Antal Mária Etelka (Mindszent, Petőfi u. 2.), Petrucz János Gyuláné Szilágyi Margit Magdolna (Hmvhely), Szelezsán József (Hmvhely), Dr. Rózsa Józsefné Hös Erzsébet Sára, Rákos Bence (Hmvhely), Szép Ernő László (Dél u. 1.), Baricsa Mihályné Ludányi Katalin (Hmvhely), Szepesi Károly (Hmvhely), Tóth László Sándorné Kristó Edit Andrea (Búvár u. 25.), Détár Sándor László (Makói országút 9.),
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. November 23. 09:36, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Történelmi nyíregyházi siker a Ferencváros ellen
A Nyíregyháza 3-1-re nyert a Groupama Arénában a bajnok Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén, s története során először győzte le a fővárosban a zöld-fehéreket.
2025. November 23. 09:33, vasárnap | Belföld
Visit Hungary: csaknem 80 elismerést adtak át a Virágos Magyarország díjátadóján
A Virágos Magyarország megmérettetésén többszáz település 400 pályázata versengett, és az idei, immár 32. díjátadón csaknem 80 elismerést adtak át - közölte a Visit Hungary Nonprofit Zrt. szombaton az MTI-vel.
2025. November 23. 09:30, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: a magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az EU-nak, mint hogy félelemben éljen
A magyar kormány inkább pénzbírságot fizet az Európai Uniónak, mint hogy félelemben éljen - írta Orbán Viktor kormányfő szombaton az X-en.
