Városlista
2026. január 9, péntek - Marcell

Hírek

2014. Április 28. 09:44, hétfő | Helyi
Forrás: (Göbl Vilmos-sajtóreferens)

Családi események Hódmezővásárhelyen

Családi események Hódmezővásárhelyen

A Családi események keretében minden hét elején az elmúlt héten született gyermekekről, a házasságkötésekről és az elhalálozásokról tájékoztatjuk a Tisztelt Olvasókat.

2014. április 26.

Született: Sztojka Imrének és Mezei Rozáliának (Orgona u. 2/A.) MARTIN IMRE; Koncsek Bálintnak és Tóth Mónika Erzsébetnek (Mindszent, Táncsics M. u. 62.) BÁLINT MÁTÉ utónevű gyermeke.

Házasságot kötöttek: Gábor Petra (Szeged, Osztrovszky u. 21-23.) és Nagy Sándor Balázs (Téglagyár u. 6.), Dr. Mészáros Andrea (Ormos Ede u. 1.) és Dr. Szűcs Zoltán (Zsombó, Petőfi u. 27.), Dr. Koncz Beatrix (Fári u. 9.) és Dr. Lehóczki Balázs (Veszprém, Malomkert u. 31.).

Meghalt: Kovács Mihály (Hódmezővásárhely), Pintér Ferenc Mihály (Serháztér u. 6.), Gardi Lászlóné Petrecz-Tóth Katalin Irma (Hold u. 26/A.), Kovács Marianna Judit (Csík u. 8.).

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Január 08. 07:40, csütörtök | Életmód

Átírja az eurázsiai dinoszauruszok evolúciójáról alkotott eddigi elképzeléseket egy Iharkúton talált koponyalelet

Új dinoszauruszleletet fedeztek fel Iharkúton, amely alapjaiban változtatja meg az eurázsiai dinoszauruszok evolúciójáról alkotott eddigi elképzeléseket.

2026. Január 08. 07:38, csütörtök | Belföld

Nagy Márton: 2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés

2026-ban a legfontosabb a biztonság, a kiszámíthatóság, a stabilitás és a fejlődés - hangsúlyozta Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóüzenetében.