Hírek
2016. Január 26. 10:55, kedd |
Helyi
Forrás: Dr. Péntek Éva elnök, Karitáció Egészségügyi Szociális és Kulturális Alap
Bohócdoktorok kerestetnek

A Karitáció Egészségügyi Szociális és Kulturális Alapítvány 2008 óta működteti a Gyógyító Bohócdoktorok Csapatot.
A megnövekedett igények kielégítése végett az alapítvány szegedi térségből önkéntes bohócdoktor segítők jelentkezését várja.
A Karitáció Alapítvány bohócdoktor feladatokra azon önkéntesek jelentkezését várja, akik csapatban, gyerekek és felnőttek számára jótékonysági programokban szeretnének részt venni. A tevékenységhez büntetlen előélet, produktív – szereplési készség, pozitív szemlélet szükséges. Ideális jelölt az, aki szeret énekelni, zenélni, kellő alázattal és lojalitással rendelkezik.
A jelentkezők csoportos színészi, bábos, zenés képzésen, szakmai segítők részvételével fejlesztő programon vesznek részt, amely után oklevelet kapnak és bohócdoktor kórházi vizitek aktív szereplőivé válhatnak. Az alapítványhoz rövid bemutatkozást tartalmazó motivációs levelet az info@karitacio.hu e-mail címre küldhetnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 19. 07:58, szerda | Helyi
Erdő Péter kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által meggyilkolt vértanú pap boldoggá avatását
Erdő Péter bíboros, esztergom-budapesti érsek kezdeményezte Ervin Gábor, a nyilasok által 1944-ben meggyilkolt katolikus pap, embermentő boldoggá avatását vértanúság címén.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Sport
MOL Magyar Kupa - Hétfőn indul a jegyértékesítés a fináléra
Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.
2025. Május 02. 09:50, péntek | Belföld
Agrometeorológia: nagy szükség lenne a májusi esőre
Az Alföldön és a Kisalföldön nagy területen száraz a talaj, ezért rendkívül nehezen kel a vetés; a jövő hét elején ugyan a lehűlés mellett érkezik több-kevesebb csapadék, de területi eloszlása ismét egyenetlennek ígérkezik
2025. Május 02. 09:49, péntek | Belföld
Idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat
Gyarapodott a hazai kutyabarát strandok száma: tíz éve csak 8, idén már 21 kutyabarát strand és fürdetőhely várja országszerte a kutyásokat, ami jól mutatja a kutyabarát helyek iránti igény jelentős növekedését