Hírek
2018. Szeptember 03. 13:23, hétfő |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Biciklilopás miatt kell felelnie

A rendőrség befejezte az ügy vizsgálatát egy 22 éves férfival szemben, aki lezárt kerékpárt lopott Hódmezővásárhely belvárosából.
A gyanúsított 2018. augusztus 4-én éjszaka vitte el a buszpályaudvaron lezárt járművet. A bejelentést követően a körzeti megbízott a térfigyelő kamera felvételei alapján néhány órán belül azonosította, majd a rendőrkapitányságra előállította a feltételezett elkövetőt. Tőle a kerékpárt lefoglalták és visszaadták azt a tulajdonosnak.
A helybeli férfival szemben lopás vétségének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.
A nyomozás vizsgálati szakaszában a Hódmezővásárhelyi Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte és az iratokat a napokban átadta az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.