Hírek
2017. Július 31. 10:20, hétfő | Helyi
Betonszimpózium Hódmezővásárhelyen
ÚJ TÖREKVÉSEK, ÚJ SZILIKÁT ANYAGOK VÁSÁRHELYEN
A tavalyi kísérleti programot követően 2017 nyarán a II. Beton Szimpóziumot rendezi meg a CSOMIÉP BETON és Meliorációs Termék Gyártó Kft. és a Nemzetközi Kerámia Központ Hódmezővásárhelyen.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt 2016. július 31- én hétfőn 11 órára a
Nemzetközi Kerámia Központba (Hódmezővásárhely, Nagy Sándor utca 9.)
SZILIKÁT
BETON – ÜVEG – KERÁMIA
II. BETON SZIMPÓZIUM
a szimpózium ünnepélyes szakmai megnyitására - tervismertetés
a szimpóziumon résztvevő művészek:
- Háber Szilvia Ferenczy - díjas keramikusművész
- Kiszely Mária belsőépítész
- Kerezsi Gyöngyi keramikusművész
- Kovács Szabolcs Gergő üvegtervezőművész
- Pannonhalmi Zsuzsa Ferenczy – díjas keramikusművész, érdemes művész
- Szvet Tamás szobrászművész
- Barta Soma egyetemi hallgató
A szimpózium záró eseménye 2017. augusztus 11. péntek 11 óra –beszámoló a 12 nap alatt elvégzett munkáról és az innovatív tervekről.
„..amire az élet úgy rászorul, mint az ember a táplálékra, és ez a művészet... Három szín hazánk nemzeti zászlaján és három a szó, ami rajta ragyog: Tudomány, Művészet és Ipar!” (Wartha Vince)
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Február 01. 14:00, vasárnap | Belföld
Orbán Balázs szerint ukrán jólét lesz a magyar jövőből, ha nem vigyázunk
Ha nem vigyázunk, elveszik a magyar jövő és ukrán jólét lesz belőle - jelentette ki a miniszterelnök politikai igazgatója a Digitális Polgári Körök (DPK) által szervezett háborúellenes gyűlésen szombaton Hatvanban.
2026. Február 01. 12:00, vasárnap | Sport
Női vízilabda Eb - Közel az elődöntőhöz a magyar válogatott
A magyar női vízilabda-válogatott 5-4-re kikapott a címvédő holland csapattól a funchali Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, az egygólos vereséggel azonban elődöntőbe jut, ha vasárnap győz az izraeliek ellen.
