Hírek
2013. Augusztus 01. 10:06, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Bemutatták a Miskolci Jegesmedvék kanadai vezetőedzőjét
Megkezdte az alapozást a Miskolci Jegesmedvék MOL ligás jégkorongcsapata, melynek első, csütörtöki tréningje előtt mutatták be az új vezetőedzőt, a kanadai Travis Youngot.
A csapat sajtótájékoztatóján a szakember jelezte, tisztában van azzal, hogy győzelmeket várnak együttesétől, s azt, hogy aranyérmet szerezzen a MOL Ligában. Hozzátette, hogy ő egyértelműen a támadóhoki híve, mert tapasztalata alapján a nézők csak a megalkuvás nélküli előre-játékot kedvelik, így ezt próbálja meghonosítani a Jegesmedvéknél.
A szakember elmondása szerint már ismeri játékosait, igaz, csak képekről és videóról, ezért pár napra szüksége van ahhoz, hogy mindenkinek pontosan felmérje az egyéni képességeit.
A sajtótájékoztatón ismertették a miskolciak ligarajtig esedékes programját is. A csapat augusztus 13-án a szlovákiai Iglón, 14-én a lengyelországi Sanokon, 16-án pedig az ugyancsak szlovákiai Eperjesen játszik felkészülési találkozót. Augusztus 23. és 25. között a miskolci jégcsarnok ad otthont a Jegesmedvék által szervezett Miskolci Autó Kupának, amelyen szlovák és lengyel együttesek mellett a Sapa Fehérvár AV19 gárdája is jégre lép majd. A miskolciak felkészülése szeptember 1-3. között a szlovákiai Bártfán sorra kerülő nemzetközi tornával zárul, míg a MOL Liga első meccsét szeptember 6-án az Újpest vendégeként játsszák majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 25. 08:41, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlai gólt szerzett, Tóth debütált, kikapott a Liverpool a Bournemouth-tól
2026. Január 25. 08:37, vasárnap | Sport
Futsal Eb - Sporttörténeti győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott első mérkőzésén 4-2-re legyőzte Lengyelországot szombaton, a lett-litván-szlovén közös rendezésű futsal Európa-bajnokságon.
2026. Január 24. 08:06, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb - A magyar válogatott döntetlent játszott Svájccal
A magyar férfi kézilabda-válogatott 29-29-es döntetlent játszott Svájccal az Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, pénteken Malmőben.
2026. Január 24. 08:02, szombat | Sport
Férfi vízilabda Eb - Döntős a magyar válogatott
A magyar válogatott bejutott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság fináléjába: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese a pénteki elődöntőben 15-12-re győzte le a görög csapatot.
