Városlista
2026. június 18, csütörtök - Levente

Hírek

2011. December 28. 14:59, szerda | Belföld
Forrás: OrientPress Hírügynökség

Beindult a végtörlesztési hajrá

Beindult a végtörlesztési hajrá

Péntekig van még határidő arra, hogy valaki éljen a kedvezményes árfolyamú végtörlesztés lehetőségével a devizaalapú kölcsöne esetén.

Egyes információk szerint hiába volt hétfőn még Karácsony, a megfeszített munkatempó miatt az adminisztrációs ügyeket néhány banknál ekkor is intéznie kellett jó pár banki munkatársnak.

A Magyar Bankszövetségnél az utolsó pár napban is nagy rohamra számítanak. Némi emlékeztető annak, aki még gondolkodik, és persze van lehetősége a devizalapú kölcsöne végtörlesztésére. December 30-ig kell az igényt benyújtani annak a banknak, amelyiktől felvették a devizaalapú jelzálogkölcsönüket. Jövő év január 30-ig pedig az érintett devizahiteles ügyfélnek vagy a pénzügyi fedezetet vagy egy másik bank hitelígérvényét kell bemutatnia a devizakölcsönt nyújtó bank felé. A legújabb információk szerint forintkölcsönt már nem egyszerű szerezni a piacon. Néhány bank már jelezte, hogy nem tud befogadni új hiteligényeket.

OrientPress Hírügynökség

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 18. 11:00, csütörtök | Belföld

Orbán Viktor: a cél nem változott, Brüsszelt meg kell reformálni

A Fidesz külpolitikája továbbra is elkötelezett támogatója marad a patrióta európai mozgalomnak és nem változott a cél: Brüsszelt meg kell reformálni