Hírek
2018. Július 18. 15:29, szerda |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Baleset a 45-ös számú főúton Szentesnél
Személyi sérüléses baleset miatt teljes útlezárás van érvényben a 45-ös számú főút 33-as kilométerszelvényében. A rendőrök a forgalmat Mindszent és Derekegyház felé terelik.
Két gépkocsi ütközött 2018. július 18-án 14 óra 15 perckor Szentes külterületén, a 45-ös számú főút 33-as kilométerszelvényében. Az elsődleges adatok szerint a balesetben hárman megsérültek.
A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az érintett szakaszon teljes útlezárás van érvényben. A rendőrök a forgalmat a 4523-as úton Mindszent, valamint a 4405-ös úton Derekegyház irányába terelik.
Kérjük az arra közlekedők fokozott figyelmét és türelmét!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 28. 07:51, csütörtök | Helyi
Bajnokok Ligája - Elindultak a budapesti döntő előkészületei
A Puskás Arénában lezajlott a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjének előkészületeit beindító első munkaértekezlet.
2025. Augusztus 17. 00:00, vasárnap | Helyi
Vida Beni ismét gokartban!
Augusztus közepén rendezték az RMC Hungary Gokart Országos Bajnokság IV. fordulóját, ezúttal Kecskeméten.
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
