Hírek
2019. November 05. 05:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Azonosították az M5-ösön történt baleset valamennyi halálos áldozatát
Azonosították az M5-ös autópályán, Balástya közelében egy héttel ezelőtt történt halálos baleset valamennyi áldozatát - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-t.
Szabó Szilvia felidézte, október 28-án hajnali fél három körül az autópálya 146-os kilométerénél egy kamion és két kocsi ütközött össze. A Budapest felé tartó szerb teherautó - a nyomozás eddigi adatai szerint műszaki hiba miatt - a szalagkorlátot átszakítva áttért a szemközti sávokba, ahol két személyautóval ütközött. Az ütközés pillanatában a járművek kigyulladtak, és az autókban heten meghaltak.
A rendőrség felkérésére a Nemzeti Szakértői és Kutató Központ megállapította, hogy az egyik autóban egy négytagú román család, míg a másik járműben két koszovói és egy koszovói-belga kettős állampolgár utazott - közölte a százados.
A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság a baleset körülményeit a büntetőeljárás szabályai szerint, valamennyi részlet feltárása érdekében továbbra is vizsgálja.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 03. 07:20, kedd | Belföld
NAV: a napokban mindenki megkapja az igazolásokat az szja-bevalláshoz
2026. Február 03. 07:19, kedd | Belföld
Kiemelkedő a nemzetközi érdeklődés a reptéri közvetlen vasúti kapcsolatának megvalósítására kiírt koncessziós eljárás iránt
2026. Február 03. 07:18, kedd | Belföld
Magyar Államkincstár: jövő héten folyósítják a februári nyugdíj mellett a 13. és 14. havi ellátást
2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld
Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból
A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -
