Hírek
2019. Április 19. 11:08, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Azonosították a Máriabesnyőn talált újszülött anyját
Azonosították a rendőrök a Gödöllő-Máriabesnyőn csütörtök délután talált újszülött 28 éves anyját - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A nőt az ügyben végzett adatgyűjtés alapján azonosították, és máriabesnyői otthonában találták meg. Vele szemben megkezdték a szükséges intézkedéseket - olvasható a közleményben.
A megyei rendőr-főkapitányság délután számolt be arról, hogy élő újszülött kisfiút talált egy férfi a Gödöllőhöz tartozó Máriabesnyőn a Sztelek Dénes utca mögötti füves területen.
Közölték: büntetőeljárásban vizsgálják az esetet.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 07:16, hétfő | Belföld
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd száraz, nyugodt idő várható
Esővel és lehűléssel kezdődik november első hete, majd keddtől már nyugodt, csendes őszi idő várható csapadék nélkül.
2025. November 03. 07:14, hétfő | Belföld
Orbán Balázs: gazdasági, hadiipari, energetikai kérdésekről is tárgyal Orbán Viktor és Donald Trump
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen
Donald Tusk újabb támadást indított Magyarország ellen - közölte Orbán Viktor miniszterelnök szombaton a Facebook-oldalán.
