Hírek
2012. December 06. 05:00, csütörtök |
Belföld
Forrás: MTI
Az Auchan áruházakban is elfogadják az Erzsébet-utalványt

Az Auchan áruházakban is elfogadják az Erzsébet-utalványt december 6-tól - közölte az Auchan Magyarország Kft. szerdán az MTI-vel.
A jogszabályi előírásoknak megfelelően a vásárlók hideg- és meleg élelmiszerre használhatják fel utalványaikat az ország 19 Auchan áruházában.
Egy hónapok óta jelentkező, erős vásárlói igénynek tudunk immár megfelelni az utalvány elfogadásával - idézi a közlemény Gillemot Katalint, az Auchan Magyarország Kft. kommunikációs igazgatóját.
Az élelmiszer áruházláncok közül a CBA, a Coop, a Reál, az Arzenál, a Tesco és a SPAR is elfogadja az Erzsébet-utalványokat. Emellett több ezer kis boltban és vendéglátóhelyen lehet fizetni az utalvánnyal.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 03. 07:01, péntek | Belföld
Energiaügyi államtitkár: 20 százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására
Húsz százalékkal emelkedne Magyarország energiaszámlája az orosz energiaembargó hatására - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára csütörtökön Szegeden.
2025. Október 03. 07:00, péntek | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország történetének leghosszabb távú LNG-szerződését írta alá az ENGIE-vel
Magyarország történetének leghosszabb távú szerződését írta alá cseppfolyósított földgáz (LNG) beszerzéséről a francia ENGIE-vel, amely fontos pillérét fogja jelenteni hazánk energiabiztonságának a jövőben
2025. Október 02. 07:06, csütörtök | Belföld
Hidvéghi Balázs: ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása
Ma kezdődik a nemzeti konzultáció kérdőíveinek postázása Budapesten, november elejére, közepére, országszerte mindenki megkapja őket - mondta Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára szerdán.
2025. Október 02. 07:05, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Ukrajna felvétele ügyében nem lehet megkerülni Magyarországot
Magyarország megkerülésével, jogi trükközéssel nem lehet megnyitni Ukrajna európai uniós csatlakozási folyamatát