Hírek
2015. Június 11. 07:21, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
Az amerikaiak nyertek a világbajnok németek otthonában
A világbajnok német labdarúgó-válogatott hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedett az amerikai csapattól a két együttes szerdai barátságos mérkőzésen.
A kölni összecsapáson a hazaiak a tavalyi világbajnoki döntő hősének, Mario Götzének a találatával már a 12. percben megszerezték a vezetést, a tengerentúliak azonban Mikkel Diskerud találatával egyenlítettek.
A fordulást követően mindkét csapat előtt adódtak lehetőségek, végül a csereként pályára lépő Bobby Wood - aki a Bundesliga 2-ből kiesett Erzgebirge Aue futballistája - egy gyönyörű lövéssel eldöntötte az összecsapást. A 22 éves támadó öt nappal ezelőtt a vb-bronzérmes hollandok otthonában is győztes gólt lőtt.
Az amerikai válogatott - amelynek szövetségi kapitánya a németek legendás csatára, Jürgen Klinsmann - története során először győzött Németországban.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 06. 11:49, szombat | Sport
Magyar-finn - Varga duplájával hazai siker
A magyar labdarúgó-válogatott 2-1-re legyőzte a finn csapatot a Puskás Arénában pénteken rendezett barátságos mérkőzésen.
2026. Június 05. 10:00, péntek | Sport
Magyar-finn - Rossi: Szappanos kezd a kapuban
Marco Rossi szövetségi kapitány elárulta, hogy a magyar labdarúgó-válogatottól búcsúzó kapus, Szappanos Péter kezd majd pénteken a finnek elleni barátságos mérkőzésen.
2026. Június 03. 14:00, szerda | Sport
Másfél évtizedes sláger hódít Boszniában a labdarúgó-világbajnokság előtt
2026. Június 03. 10:00, szerda | Sport
Férfi kézilabda NB I - Harmincadik alkalommal bajnok a Veszprém
A Veszprém harmincadik alkalommal nyerte meg a férfi kézilabda NB I-et, mivel 36-34-re győzött a Szeged otthonában kedden, a döntő második mérkőzésén.
