Hírek
2022. Július 23. 15:04, szombat |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Átment a piroson a teherautós, súlyos baleset lett a vége - Fotók
A rendőrök befejezték a baleset vizsgálatát és vádemelést javasolnak az ügyben.
A Debreceni Rendőrkapitányság baleset gondatlan okozása miatt folytatott eljárást egy püspökladányi lakossal szemben. A férfi teherkocsijával közlekedett Debrecenben a Gázvezeték utcában március 11-én délelőtt. A sofőr, a Gázvezeték utca és Balaton utca kereszteződésében járműjével áthajtott a fényjelző készülék tilos jelzésén és összeütközött egy személyautóval. A balesetben egy nő súlyos-életveszélyes sérüléseket szenvedett.
A debreceni rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték és a keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.


Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
