Hírek
2019. Október 24. 11:19, csütörtök |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Átadták a Nagylaknál elfogott migránsokat a román hatóságoknak

A magyar rendőrök átadták a román hatóságoknak a Nagylaknál elfogott illegális migránsokat.
A Csongrád megyei rendőrök 2019. október 22-én 19 óra 30 perckor két határsértőt fogtak el a település külterületén. A férfiak vietnámi állampolgárnak vallották magukat, azonban magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét hitelt érdemlően nem tudták igazolni.
A rendőrök a határsértőket a kirendeltségre előállították, majd meghallgatásukat követően, 2019. október 23-án délután átadták őket a román hatóságoknak.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:25, kedd | Bulvár
A Pajta kapta az idén az Év étterme díjat
Az őriszentpéteri Pajta nyerte el az idén a Dining Guide Év étterme díjat, míg a Best Of The Best címet továbbra is a Stand őrzi.
2025. Június 17. 07:22, kedd | Életmód
Óriási vihar csapott le a horvát tengerpartra, sérültek is vannak
2025. Június 17. 07:22, kedd | Külföld
Izraeli-iráni konfliktus - Donald Trump szerint Irán tárgyalni szeretne
Irán tárgyalni szeretne - erősítette meg Donald Trump amerikai elnök az iráni tárgyalási szándékról szóló híreket a G7-csúcstalálkozó kanadai helyszínén hétfőn, amikor Mark Carney kanadai miniszterelnökkel találkozott.
2025. Június 17. 07:21, kedd | Belföld
Orbán Viktor: ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk
Ma is bátorság kell ahhoz, hogy szabadok maradhassunk - jelentette ki a miniszterelnök hétfőn, az ötvenhatos vértanúk emléknapján.