Városlista
2026. május 23, szombat - Dezső

Hírek

2021. Január 07. 08:49, csütörtök | Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció

Antidepresszánsokkal mérgezte meg gyermekét egy nő - VIDEÓ

Antidepresszánsokkal mérgezte meg gyermekét egy nő - VIDEÓ

Antidepresszánsokkal mérgezte meg hároméves gyermekét egy nő a fővárosban - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) szóvivője szerdán sajtótájékoztatón.

Csécsi Soma elmondta, a BRFK emberölés kísérletének gyanúja miatt indított eljárást a zuglói anya ellen.

Ismertette: a hároméves gyermeket január 5-én szállították kórházba mérgezés gyanújával. Ezt követően megállapították, hogy a gyermeknek - tejben feloldva - antidepresszánsokat adott be az édesanyja.

Az elrendelt nyomozás során a gyanúsítottat kihallgatták. A nő ugyan beismerő vallomást tett, ám érdemben nem tudott magyarázatot adni tettére. Őrizetbe vették.

Az MTI úgy értesült, hogy a gyermek már jobban van, de továbbra is orvosi kezelés alatt áll.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 23. 15:00, szombat | Belföld

Mark Rutte NATO-főtitkárral egyeztetett Orbán Anita

2026. Május 23. 10:00, szombat | Belföld

Tiszaújvárosi robbanás - Hernádi Zsolt: üzemi baleset történt

A Mol tiszaújvárosi üzemében üzemi baleset történt, külső beavatkozásnak nem látták nyomát - hangsúlyozta a Mol elnök-vezérigazgatója péntek délután a helyszínen tartott sajtótájékoztatón.

2026. Május 23. 09:03, szombat | Belföld

Tiszaújvárosi robbanás - Hegedűs Zsolt: két sérültet hazaengedtek a miskolci kórházból

A Mol tiszaújvárosi üzemét érintő robbanásban megsérültek közül két személyt hazaengedtek a miskolci kórházból, hárman még megfigyelés alatt állnak, az ő állapotuk stabil