Hírek
2011. Október 03. 14:37, hétfő |
Kék hírek
Forrás: MTI
A zebrán gázolták el a gyerekeket
Két gyerek súlyosan, egy harmadik társuk pedig könnyebben megsérült, amikor elgázolta őket egy autó hétfő reggel Nyíregyházán – közölte az Országos Mentőszolgálat helyi mentésvezetője az MTI-vel.
A sérülteket a nyíregyházi kórház traumatológiai osztályára szállították. Az MTI információi szerint a baleset a Krúdy Gyula utcában, az egyik kijelölt gyalogátkelőhelyen történt. (pr)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 16. 10:00, csütörtök | Kék hírek
Második világháborús légvédelmi repeszlőszerek kerültek elő Lepsényben
Második világháborús magyar légvédelmi repeszlőszerek és hozzájuk tartozó hüvelyek kerültek elő a Fejér vármegyei Lepsényben - közölte a Magyar Honvédség 1. Tűzszerész és Folyamőr Ezred a Facebook-oldalán szerdán.
2026. Április 14. 14:00, kedd | Kék hírek
A bíróság letartóztatta a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfit
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a Váci úti tragikus baleset okozásával gyanúsított férfi letartóztatását - tájékoztatta a Fővárosi Törvényszék hétfőn az MTI-t.
2026. Április 12. 13:00, vasárnap | Kék hírek
Egy török férfit vett őrizetbe a rendőrség a péntek esti budapesti halálos baleset miatt
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
