Hírek
2021. Szeptember 29. 12:07, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
A régió legnagyobb kiberbiztonsági konferenciáját tartják Budapesten

A régió legnagyobb kiberbiztonsági konferenciáját tartják október 8-án Budapesten, a MoM Kulturális Központban - közölte Lobó-Szalóky Lázár, a rendezvény sajtófőnöke az MTI-vel.
A közleményben kiemelte, az idén tizennyolcadik alkalommal megtartandó HACKTIVITY eseményt személyesen is fel lehet majd keresni, de lehetőség lesz az előadásokat online követni a rendezvény hivatalos chat-szobájában.
A tájékoztatás szerint a korábbi évekhez hasonlóan a HACKTIVITY konferencián képviselteti magát a HackerSpace Budapest, a HackerSpace Szeged és a SecureITeam is, és a HackCenterben várják azokat az érdeklődőket, akik izgalmas feladatok, kihívások teljesítésével tesztelnék tudásukat, megoldást szeretnének kapni egy-egy problémára.
A rendezők több mint 1 millió forint értékben belépőjegyeket ajánlanak fel a hazai felsőoktatási intézmények tehetséges hallgatói és előadói számára. A jegyekhez az erre a célra létrehozott HACKADEMY partnerprogramhoz való csatlakozáson keresztül lehet hozzájutni - tájékoztatott Lobó-Szalóky Lázár.
További információ a #HACKTIVITY2021-ről a https://hacktivity.com weboldalon található.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az ukrán elnök nem mondhatja meg a magyaroknak, mit gondoljanak
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Vihar - Helyreállította az áramszolgáltatást az E.ON
2025. Július 12. 08:41, szombat | Belföld
Debrecen a TOP3-ban az Európa Zöld Fővárosa címért zajló versenyben
2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld
A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron
A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.