Hírek
2015. Június 21. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: MTI
A Nagyon Balaton programsorozat rendezvényei szeptember végéig tartanak
Az idei Nagyon Balaton elnevezésű programsorozat rendezvényei egészen szeptember végéig várják az érdeklődőket a tó körül - mondta el Fülöp Zoltán főszervező az M1 aktuális csatorna szombati műsorában.
A zenei programokat a Kompkoncertek sorozatában Hobo és bandája nyitja majd, Vadászat című albumukat játsszák a két összekötött komp közönségének. A sort szeptemberben a Vad Fruttik zenekar koncertje zárják - ismertette a főszervező.
Fülöp Zoltán elmondta, a fesztiválok, színházi programok mellett gasztronómiai és sportfesztiválok is színesítik a kínálatot.
A szervező felidézte, hogy az első rendezvényük két évvel ezelőtt az augusztus 20-i programokhoz kötődött, azonban a tapasztalatok azt mutatják, hogy érdemes az egész szezonnal tervezni, és minél több eseményt bevonni a programban.
A Nagyon Balaton programjai megtalálhatók a nagyonbalaton.hu internetes oldalon.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 13:00, csütörtök | Belföld
Vitézy Dávid: felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben
Felveszik a kesztyűt a lassújelekkel szemben, ezen a nyáron a MÁV-nál olyan pályafelújítási program indult, amelynek célja, hogy legalább a legfontosabb, legnagyobb forgalmú vasútvonalakon csökkenjenek a lassújelek
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
