Hírek
2019. November 05. 17:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
A közlekedésben az átmeneti időszak a legveszélyesebb a szakértő szerint

A közlekedésben az átmeneti időszak a legveszélyesebb, mert a vezetők nincsenek felkészülve a rosszabb út- és látásviszonyokra - közölte Köves Szilárd vezetéstechnikai szakértő kedden az M1 csatornán.
Mint mondta: az emberek ugyanannyi időt hagynak maguknak odaérni valahova mint jó időben, emiatt sietnek és idegesek.
Rossz időjárás esetén a téli gumi segít a fékút lerövidítésében, de ez önmagában nem elég, fokozott óvatosságra, türelemre és a látás biztosítására is szükség van - hangsúlyozta.
A balesetek gyakori okai között említette a kis követési távolságot, a szabálytalan előzést, a szabályszegést.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 19. 08:59, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 42. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. Október 19. 08:56, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: mi maradtunk egyedül Európában a béke útján
Miért éppen Budapest? Tegnap óta sokan kérdezik és találgatnak szerte a világban, miért lett Magyarország a helyszíne az amerikai és az orosz elnök találkozójának.
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót