Városlista
2026. május 19, kedd - Ivó, Milán

Hírek

2015. Január 05. 09:37, hétfő | Helyi önkormányzati
Forrás: Török Anita-sajtóreferens

90. születésnapján köszöntötte Szomszéd Andrásnét az önkormányzat munkatársa

90. születésnapján köszöntötte Szomszéd Andrásnét az önkormányzat munkatársa

90. születésnapja alkalmából köszöntötte a hódmezővásárhelyi polgármesteri hivatal munkatársa Szomszéd Andrásnét.

A nagymágocsi óvoda konyháján dolgozott. Két gyermeke született, egy fiú és egy lány. Négy unokája és 3 dédunokája van. A negyedik dédunoka januárban érkezik. Férje 15 éve hunyt el, azóta Hódmezővásárhelyen él a családjánál.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 18. 15:00, hétfő | Külföld

Iráni konfliktus - Donald Trump az eddigieknél súlyosabb következményeket helyezett kilátásba Irán ellen

Donald Trump amerikai elnök ismét cselekvésre szólította fel Iránt a konfliktus rendezése érdekében, ellenkező esetre az eddigieknél súlyosabb következményeket helyezett kilátásba vasárnap.

2026. Május 18. 14:00, hétfő | Életmód

Meteorológia: kiadós mennyiségű eső esett szombaton

Az elmúlt 24 órában a nyugati és keleti határvidéket leszámítva kiadós mennyiségű csapadék hullott - írta a HungaroMet Zrt. a Facebook-oldalán vasárnap. Hozzátették: már csak a keleti tájakról hiányzik a csapadék.

2026. Május 18. 14:00, hétfő | Külföld

Videó - Összeütközött a levegőben két katonai repülőgép egy légi bemutatón az Egyesült Államokban

Összeütközött a levegőben két katonai repülőgép egy légi bemutatón az Egyesült Államok Idaho államában vasárnap, a pilóták túlélték a balesetet.