Hírek
2017. Június 05. 13:15, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
5 éves és 13 éves gyerekeit molesztálta egy férfi

Előzetes letartóztatásba került vasárnap egy fóti férfi, akit egy 13 és egy 5 éves gyermekkel szemben elkövetett szexuális erőszak bűntettével gyanúsít a Dunakeszi Rendőrkapitányság
- közölte a Budapest Környéki Törvényszék vasárnap az MTI-vel. A törvényszék tájékoztatása alapján a gyanúsítottat gyerekkori barátja fogadta be fóti családi házukba, ahol feleségével és három gyerekükkel élnek. A rendőrség gyanúja szerint a férfi a család két lányával szemben követett el szexuális erőszakot, amikor a szülők nem figyeltek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint Magyarországra jönnek az uniós források és jól érzik itt magukat
Magyarországra jönnek az európai uniós források, \"és jól is érzik magukat\" - jelentette ki a közigazgatási és területfejlesztési miniszter a Tolna vármegyei Simontornyán kedden.
2025. Augusztus 27. 07:58, szerda | Belföld
Visit Hungary: a Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre
A Szent István-napi programsorozat 23 százalékkal több vendéget vonzott Budapestre az idén a tavalyihoz képest, augusztus 16. és 20. között 35 százalékkal több belföldi és 20 százalékkal több külföldi turista érkezett a fővárosba
2025. Augusztus 27. 07:57, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: saját magát köpi szembe az Európai Bizottság a Barátság kőolajvezeték elleni támadások ügyében
2025. Augusztus 27. 07:56, szerda | Belföld
Megkezdték az aláírásgyűjtést december 24. munkaszünetté tételéért
Elindította kedden országos aláírásgyűjtési akcióját a Jobbik Magyarországért Mozgalom annak érdekében, hogy a polgárok eldönthessék: váljon-e munkaszüneti nappá december 24.