Hírek
2017. Szeptember 21. 09:29, csütörtök |
Belföld
Forrás: police.hu
Megvan egy több mint hét éve történt gyilkosság elkövetője
Egy több mint hét éve, a Bács-Kiskun megyei Petőfiszálláson történt gyilkosság feltételezett elkövetőjét azonosították be - közölte a rendőrség csütörtökön a honlapján.
A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében felidézte: petőfiszállási tanyáján öltek meg egy 66 éves nőt 2010. augusztus 19-én. Akkor a rendőrség azt közölte: a nőt - akinek a holttestét egy szomszédja találta meg - késsel többször megszúrták.
Mostani közleményükben azt írták: a megyei rendőr-főkapitányság munkatársai szerdán beazonosították a feltételezett elkövetőt. A más büntetőeljárás miatt már elfogott 41 éves férfit emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt is gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók.

Ezek érdekelhetnek még
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
2025. December 10. 07:12, szerda | Belföld
Navracsics Tibor szerint a kormány ott áll az önkormányzatok mögött
A kormány ott áll az önkormányzatok mögött, ha nehézségek állnak elő - mondta Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden Budapesten, a vis maior támogatások odaítéléséről szóló okiratok átadásán.
