Hírek
2018. Augusztus 15. 11:11, szerda |
Helyi
Forrás: Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
Lopás miatt keressük őket
A szegedi rendőrök az állampolgárok segítségét kérik egy nő és egy férfi azonosításában, akik egy pulton hagyott mobiltelefont loptak el a város egyik áruházából.
A Szegedi Rendőrkapitányság 06010/2737/2018. bűnügyi számon, lopás vétségének gyanúja miatt indított nyomozást ismeretlen tettesek ellen.
A feljelentés szerint a nő és a férfi 2018. július 13-án 10 óra és 10 óra 40 perc között lopta el Szegeden, a Rókusi körúton található áruház egyik étterméből a pulton hagyott mobiltelefont.
A biztonsági kamera felvételt készített a gyanúsítottakról.


A rendőrség kéri, hogy aki a képeken látható személyeket felismeri, tartózkodási helyükkel vagy a bűncselekmény elkövetésével kapcsolatban információval rendelkezik, jelentkezzen a Szegedi Rendőrkapitányságon (6721 Szeged, Párizsi krt. 16-22.). A névtelenség megőrzése mellett telefonon bejelentés tehető a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenység-irányítási Központjában a 06-62-562-400/1814-es hívószámon vagy az ingyenesen hívható 06-80-555-111-es „Telefontanú” zöld számán, illetve a 107 vagy a 112 központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2026. Március 25. 08:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: egy ukránbarát kormány háborúba viszi az országot
2026. Március 25. 06:38, szerda | Belföld
Magasabb infláció és alacsonyabb gazdasági növekedés, mint amit vártak
Továbbra is indokolt az óvatos és türelmes monetáris politikai megközelítés, a geopolitikai feszültségekből fakadó inflációs kockázatok és a bizonytalan pénzügyi piaci környezet okán - mondta Varga Mihály.
