2021. Szeptember 04. 08:06, szombat | Sport

A kajakos Varga Katalin bronzérmet nyert K1 200 méteren a tokiói paralimpián.

Tótka Sándor aranyérmes sprintkajakban
2021. Augusztus 05. 08:23, csütörtök | Sport

Tótka Sándor szenzációs versenyzéssel aranyérmet szerzett a kajak egyesek 200 méteres versenyében a tokiói olimpián. A szám másik magyarja, Csizmadia Kolos negyedik lett a döntőben.

Csipes Tamara ezüstérmes 500 egyesben, Kozák ezúttal negyedik lett
2021. Augusztus 05. 08:20, csütörtök | Sport

Csipes Tamara ezüstérmet szerzett a kajak egyesek 500 méteres versenyében a tokiói olimpián, míg Kozák Danuta, aki a japán fővárosba a szám kétszeres címvédőjeként érkezett, ezúttal lemaradt a dobogóról, negyedik lett.

Bronzérmes a Kozák, Bodonyi duó női K-2 500 méteren
2021. Augusztus 03. 08:51, kedd | Sport

A Kozák Danuta, Bodonyi Dóra duó bronzérmet nyert K-2 500 méteren a tokiói olimpián. A szám másik magyar egysége, Csipes Tamara és Medveczky Erika negyedikként ért célba.

Magyar duplázás, Kopasz arany-, Varga ezüstérmes K-1 1000 méteren
2021. Augusztus 03. 08:48, kedd | Sport

Parádés verseny után Kopasz Bálint arany-, Varga Ádám pedig ezüstérmet szerzett kajak egyes 1000 méteren a tokiói olimpián.

A válogató a legfontosabb – Portugália után, téthelyzet előtt az Európa-bajnok Lucz Dóra
2021. Április 26. 18:34, hétfő | Sport

A jól sikerült portugáliai edzőtábor után a május eleji tájékoztató- és a tokiói indulás szempontjából létfontosságú május végi válogatóversenyre készül Lucz Dóra, az UTE kétszeres Európa-bajnok kajakosa,

Olimpiai bajnokokkal lapátoltak a csodaszép hírességek
2019. Szeptember 02. 09:03, hétfő | Bulvár

Molnár Andi kajakversenyt nyert a Városligeti-tavon

Dombi Rudolf: úgy éreztem, hogy ennyi volt bennem
2018. Január 15. 11:03, hétfő | Sport

Az olimpiai és Európa-bajnok kajakos, Dombi Rudolf a közelmúltbeli visszavonulásáról azt mondta, úgy érezte, ennyi volt benne, s már elkezdte érdekelni a civil élet.

Megszületett az olimpiai bajnok kajakozó gyermeke
2017. November 23. 19:29, csütörtök | Bulvár

Megszületett az olimpiai bajnok kajakozó, Csipes Tamara gyermeke.

Doppingvétség miatt elvették a magyar kajakpáros tavalyi Eb-ezüstérmét
2017. November 08. 16:27, szerda | Sport

Az Európai Kajak-Kenu Szövetség (ECA) doppingvétség miatt utólag megfosztotta ezüstérmétől a Hufnágel Tibor, Dombvári Bence kajakos duót, amely tavaly, a moszkvai kontinensviadalon zárt másodikként K-2 1000 méteren.

Kajak-kenu Eb - Két arany és egy bronz a vasárnap délelőtti magyar termés
2017. Július 16. 13:01, vasárnap | Sport

A magyar versenyzők két arany- és egy bronzérmet nyertek vasárnap délelőtt a plovdivi kajak-kenu Európa-bajnokságon, az 500 méteres és férfi K-4 1000 méteres döntők során, amelyeket szakadó esőben bonyolítottak le.