Hírek
2018. Február 16. 07:47, péntek |
Bulvár
Forrás: mti
Daniel Craig árverésre bocsátja Bond-autóját
Jótékonysági árverésen válik meg híres Aston Martin márkájú Bond-autójától a 007-es szerepét már négy filmben alakító Daniel Craig.
A Christie's aukciósház csütörtökön jelentette be, hogy a színész eladja a limitált darabszámban készült Aston Martin-típus kifejezetten számára gyártott példányát.
Az Aston Martin több mint 50 éve jellegzetes kelléke a Bond-filmeknek, először a Goldfinger című 1964-es epizódban ült egy Aston Martin DB5 sportkocsiban Sean Connery. Az autómárka Craig mind a négy Bond-filmjében megjelent.
A színész autója egy 2014-es Vanquish volt, ebből a típusból csak száz készült a márka századik születésnapjára. Craig kocsija persze a 007-es számot kapta. Az éjkék karosszériájú autóhoz a belső berendezés is sötétkék bőrből készült a színész kedvelt színvilágát tükrözve.
Az árverés bevételét a New York-i központú The Opportunity Network jótékonysági szervezet kapja, amely hátrányos helyzetű diákok továbbtanulását támogatja. Craig és felesége, Rachel Weisz is tagjai a szervezet igazgatótanácsának.
Az autó értékét előzetesen 400-600 ezer dollárra (100-150 millió forintra) becsülték. A Christie's február végén kiállítja Los Angeles-i bemutatótermében, majd New Yorkban árverezik el április 20-án.
Craig tavaly bejelentette, hogy még egyszer utoljára eljátssza James Bondot.
Ezek érdekelhetnek még
2024. Március 28. 09:29, csütörtök | Bulvár
Rémisztő nyulak a nagyvilágból - Képgaléria
A buzzfeed.com összeszedett néhány régi fotót, képeslapot, amiken elvileg vidám nyuszik ölében ülnek vidám gyerekek, a valóságban azonban félelmetes lények félemlítenek meg rettegő gyerekeket.
2024. Március 26. 07:36, kedd | Bulvár
Kenőpénzt fogadott el, életfogytiglani börtönbüntetésre ítélték a kínai futballszövetség korábbi vezetőjét
Vesztegetés és kenőpénz elfogadása miatt életfogytiglani börtönbüntetésre ítélték Csen Hszü-jüant, a kínai nemzeti futballszövetség korábbi vezetőjét - jelentette a kínai állami média kedden.
2024. Március 25. 06:00, hétfő | Bulvár
Több ember meghalt egy raliversenyen Lábatlan és Bajót között
Négyen meghaltak és többen megsérültek, amikor az Esztergom-Nyerges Rallyn egy jármű lesodródott az útról és a nézők közé hajtott.
2024. Március 23. 09:37, szombat | Bulvár
Megsérült szingapúri túrázót mentettek ki a Mátyás-hegyi barlangból
Mentőakció zajlott pénteken a Mátyás-hegyi barlangban: egy szingapúri túrázót, akinek megsérült a bokája, kellett felhozniuk 40 méter mélységből a Magyar Barlangi Mentőszolgálat (BMSZ) szakembereinek.